Partneri behu

Víno Mrázik Devín

Partnerom nášho behu je vinárstvo Víno Mrázik Devín, ktorého cieľom je obnoviť tradíciu výroby ríbezláku v Devíne a produkovať víno, ktoré sa svojou kvalitou približuje vyhľadávaným hroznovým vínam. A darí sa mu to výborne.

Športové centrum Dúbravka

Partnerom nášho behu je Športové centrum Dúbravka, ktoré pre nás poskytuje priestory pre prezentáciu, zázemie pre účastníkov behu a pre cieľ. Ďakujeme! Športové centrum Dúbravka je miesto, kde môžete zažiť zábavu, aktívny oddych a cítiť a uvoľnene. Okrem bowlingu ponúka športové centrum priestory pre tenis, bedminton či stolný tenis (v ponuke sú dve bowlingové dráhy, tenisový kurt s umelým povrchom Play-it, dva bedmintonové kurty a stolnotenisový stôl). Osviežiť sa a doplniť energiu si môžete v príjemnom prostredí baru s výhľadom na Bratislavu. Súčasťou areálu Športového centra Dúbravka je aj futbalový štadión FK Dúbravka.

 

RunningPro

Partnerom nášho behu je bežecká špeciálka RunningPro, obchod so širokým výberom bežeckého sortimentu od renomovaných výrobcov najmä pre vyznávačov trailového behu. Ak potrebujete dobre poradiť pri nákupe, vrelo odporúčame navštíviť kamennú predajňu RunningPro v Bratislave - Ružinove (Seberíniho ul. 6), kde sa na Vás teší Sisa a Peťo.